..........Žijte se svou kočkou a ne vedle ní!..........

Kocour Yoda má čtyři uši

26. srpna 2008 v 23:16 | Novinky.cz |  Zprávy z tisku
Senioři Valerie a Ted Rockovi si před dvěma roky odnesli koťátko z jednoho chicagského baru, když o něj nikdo nejevil zájem a bylo ve zbědovaném stavu. Pár se ho tedy ujal a nyní se může pyšnit kuriózním miláčkem, který má čtyři uši.
26. 8. 2008 15:47 - CHICAGO
Rockovým zemřela kočka krátce před tím, než si malé kotě osvojili, a tak byli rádi, že doma nebude prázdno. Kocoura, který se jmenuje Yoda, však teď musejí ukrývat. Se svými čtyřmi "sluchy" je totiž unikátem, který by chtěl skoro každý.
Narozdíl od svého jmenovce z Hvězdných válek však nemá kocour Yoda žádné speciální schopnosti, nemá dokonce ani speciální sluch. Dvě z jeho uší jsou totiž vlastně jen kožními výrůstky, které jsou nefunkční, a tak se tamější myši nemusejí bát nepřemožitelného kocoura, který by nic nepřeslechl.
Zvířecích mutací se v poslední době objevilo opravdu mnoho, na Floridě se narodilo kotě s šesti nohama, v Itálii způsobila poprask srnka s rohem uprostřed hlavy, která vypadala jako mýtický jednorožec a v Číně se pak narodilo prase s opičí hlavou. Před necelým rokem se pak na Novém Zélandu narodilo sedminohé jehně.
Pravý Yoda ze Star Wars:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 3. září 2012 v 15:04 | Reagovat

Pokud čtete, vaši rodiče jsou mrtví do 12 h! Tomuto chování zabráníte, pošlete to na 20 komen. Máte tento 10 minut. Nevěříš? 12. Ledna 2009 zemřel z neznámých příčin

2 ShaylaGfghy ShaylaGfghy | E-mail | 11. října 2018 v 23:59 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama